Putování jižním Vietnamem

Putování jižním Vietnamem

Odhalte skryté klenoty Vietnamu s Milanem Burešem – dobrodružná cesta naplněná překvapeními!

Připravte se na nevšední putování po Vietnamu, které vás provede od jihu této země s jemným pískem a úchvatným výhledem nad Jihočínské moře až k ohromujícím vodopádům na severu. Začneme na jihu, kde si užijeme krásu pláží a pohled na nekonečnou modř Jihočínského moře. Poté se vydáme do středního Vietnamu, kde se zastavíme v císařském městě Hue, které je nabitou historií a kulturou.

Naše cesta pokračuje směrem k severozápadu, kde se setkáme s fotogenickými rýžovými poli, která nám učarují svou malebností. Během období dešťů nás čekají bahnité cesty na motorkách, které nás zavedou do provincie Yen Bai. Tam se budeme muset připravit na náročný výstup na vrchol Ta Chi Nhu, ale odměnou nám bude ohromující výhled.

Naše putování nás dále zavede do vesniček na úbočích hor, kde se nachází fascinující a osobitý kmen, který žije takřka zcela izolován od moderního světa. V jejich společnosti se ocitneme uprostřed Hmongů, kteří nás očarují svým tradičním pestrobarevným oděvem s bohatými výšivkami a silným smyslem pro rodinnou sounáležitost.

Přijďte se s námi ponořit do autentického Vietnamu, země motocyklů a srdečných úsměvů. Milan Bureš, zkušený cestovatel, vás zavede na dobrodružnou cestu, která odhalí tajemství této fascinující země. Nechte se unést jeho povídáním a prožijte Vietnam zevnitř, méně turisticky, ale o to víc dobrodružně.

Top 6 míst jižního Vietnamu

  • Oblast Da Lat
  • Písečné duny Mui Ne
  • Tunely Cu Chi
  • Město Ho Chi Minh
  • Delta řeky Mekong
  • Ostrov Phu Quoc