Besedy

BESEDY MILANA BUREŠE

Připravil jsem pro vás sérii přednášek o svých zážitcích z cest do zemí, které nepatří mezi tradiční turistické destinace.

Korea_555x493

Severní Korea očima Milana Bureše

Cestovatel MILAN BUREŠ, jako jeden z několika českých dobrodruhů, kteří v posledních třech letech mohli navštívit Severní Koreu, přiblíží historii a současnost této země tak, jak mu bylo politickou garniturou prezentováno a povoleno fotografovat.

s-vietnam_555x493

Postřehy Milana Bureše z Vietnamu

Cestovatele MILANA BUREŠE Vietnam tak zaujal, že se do této země vracel opakovaně a velmi systematicky procestoval každý její kout. Obrovské množství zážitků je základem přednášek o Vietnamu. Protože je opravdu o čem povídat má tato přednáška ještě navazující přednášku Putování jižním Vietnamem.

Irák

Irák – od Mezopotámie po Islámský stát

Vstupte do tajemného Iráku s cestovatelem Milanem Burešem, který se odhodlal prozkoumat tuto oblast po pádu Islámského státu. Na jedinečné přednášce vám přiblíží jednu z nejnebezpečnějších zemí na světě. Přenesete se od soutoku Eufratu a Tigrisu do slavných měst Babylon a Ur.

j-vietnam_555x493

Putování jižním Vietnamem s Milanem Burešem

Cestovatele MILANA BUREŠE Vietnam tak zaujal, že se do této země vracel opakovaně a velmi systematicky procestoval každý její kout. Obrovské množství zážitků je základem přednášek o Vietnamu. Protože je opravdu o čem povídat má tato přednáška ještě navazující přednášku Putování severním Vietnamem.