Besedy

BESEDY MILANA BUREŠE

Připravil jsem pro vás sérii přednášek o svých zážitcích z cest do zemí, které nepatří mezi tradiční turistické destinace.

Korea_555x493

Severní Korea očima Milana Bureše

Cestovatel MILAN BUREŠ, jako jeden z několika českých dobrodruhů, kteří v posledních třech letech mohli navštívit Severní Koreu, přiblíží historii a současnost této země tak, jak mu bylo politickou garniturou prezentováno a povoleno fotografovat.

s-vietnam_555x493

Putování severním Vietnamem s Milanem Burešem

Cestovatele MILANA BUREŠE Vietnam tak zaujal, že se do této země vracel opakovaně a velmi systematicky procestoval každý její kout. Obrovské množství zážitků je základem přednášek o Vietnamu. Protože je opravdu o čem povídat má tato přednáška ještě navazující přednášku Putování jižním Vietnamem.

estonsko_555x493

Cestou po státech bývalého SSSR s Milanem Burešem

Víte, kolik bylo svazových republik SSSR? Ze zeměpisu jsem míval jedničku, ale když jsem před časem s Milanem Burešem narazil na toto téma, on je na rozdíl ode mne dokázal všechny vyjmenovat. Ne každý pamatuje dobu, kdy jsme z toho byli zkoušeni, zkuste si alespoň tipnout, kolik bylo svazových republik.

j-vietnam_555x493

Putování jižním Vietnamem s Milanem Burešem

Cestovatele MILANA BUREŠE Vietnam tak zaujal, že se do této země vracel opakovaně a velmi systematicky procestoval každý její kout. Obrovské množství zážitků je základem přednášek o Vietnamu. Protože je opravdu o čem povídat má tato přednáška ještě navazující přednášku Putování severním Vietnamem.